دانلود فیلم لحظه سقوط هواپیمای مسافربری روسیه

  • تاریخ: دی ۱۱ام, ۱۳۹۱

دانلود فیلم لحظه سقوط هواپیمای مسافربری روسیه

دانلود فیلم,دانلود فیلم سقوط هواپیما,هوپیما,

به گزارش اخبار جدید ایران کوک به نقل از فارس و «اسکای‌نیوز»، تصاویری که توسط یک وسیله نقلیه در بزرگراه روسیه گرفته شده است، لحظه سقوط یک فروند هواپیمای روسیه در بزرگراه را نشان می‌دهد.

این تصاویر، اسباب و اثاثیه‌هایی و همچنین قطعاتی از هواپیما را نشان می‌دهد که از هواپیما با سرعت بسیار زیادی به داخل بزرگراه پرتاب می‌شوند و در حالیکه هواپیما به زمین برخورد کرد این اجسام به خودروهای حاضر در جاده برخورد می‌کند.

صدای بلندی در نتیجه این برخورد شنیده می‌شود و قطعات هواپیما با سرعت زیادی به خودروهای داخل جاده برخورد می‌کند و شدت برخورد به اندازه‌ای بالا است که وسایل نقلیه در جاده تکان می‌خورند.

در نتیجه این حادثه که روز گذشته به وقوع پیوست، ۴ نفر از جمله، خلبان، کمک‌ خلبان، مهندس پرواز و خدمه پرواز کشته شدند و ۴ نفر دیگر نیز به شدت مجروح شدند.

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که هواپیمای خط هوایی «رد وینگ» (بال سرخ)، از نرده‌های اطراف در سومین فرودگاه شلوغ روسیه به سمت بزرگراه منحرف شد.

مقامات می‌گویند هواپیمای «توپولوف ۲۰۴» از جمهوری چک پرواز می‌کرده است و حامل ۸ خدمه بوده و مسافری در آن نبوده است و پس از سقوط، چند تکه می‌شود و آتش می‌گیرد.

فرودگاه پس از این حادثه تعطیل شد و دیگر پروازها به سمت دیگر فرودگاه‌های مسکو هدایت شدند. بازرسان این حادثه می‌گویند که اطلاعات اولیه نشان می‌دهد که اشتباه خلبان علت سقوط بوده است.

لینک دانلود فیلم :

http://media.farsnews.com/media/
Uploaded/Files/Video/1391/10/10/13911010000111.flv

منبع خبر گزاری فارس

 

تبلیغات متنی
16 آبان - مدل مانتو جدید 2015 بیوگرافی و عکس