برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه 14 تیر 1394
خانه » سینما » یتیم خانه ایران

یتیم خانه ایران

یتیم خانه ایران

یتیم خانه ایران

alone_www.irkook.com-

سینما ایران کوک : ابوالقاسم طالبی مرحله پیش تولید فیلم جدیدش با عنوان «یتیم خانه ایران» را آغاز کرد.

بنابر این گزارش، این فیلم که مضمون تاریخی سیاسی دارد در حال حاضر مراحل  تحقیق و نگارش آن توسط ابوالقاسم طالبی در حال انجام است و در آینده‌ای نزدیک جهت دریافت پروانه ساخت به سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه خواهد شد.

تهیه کننده‌گی فیلم «یتیم خانه ایران» را سید محمود رضوی عهده‌دار خواهد بود و این دومین همکاری مشترک رضوی و طالبی است.یتیم خانه ایران

به گزارش فارس، در حال حاضر رضوی و طالبی مشغول همکاری در پروژه سریال الف ویژه «آخرین شاه‏‎، آخرین دربار» هستند و مرحله اول نگارش این سریال سال گذشته توسط حامد عنقا انجام شده بود که به دلیل عدم توافق طرفین در مورد روند نگارش,  مرحله دوم نگارش فیلمنامه، توسط گروهی از نویسندگان به سرپرستی ابوالقاسم طالبی ادامه دارد.

گزارش فارس حاکیست، تحقیقات این سریال عظیم تاریخی با تمرکز بر بیش از ١٠٠ عنوان کتاب تاریخی و خلاصه برداری و فیش برداری از آن‌ها و با مشاوره اساتید برجسته تاریخ معاصر توسط ابوالقاسم طالبی پایان یافته است که بر این اساس طرح  اولیه آن در300 صفحه تهیه و تنظیم و برای تایید به معاونت سیمای رسانه ملی ارسال گردیده است.

پیش بینی می‌شود پس از تایید محتوا و سمت و سوی فیلمنامه، نگارش آن بیش از یکسال به طول انجامد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


+ یک = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

کپی برداری از مطالب تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز است - طراحی شده توسط پارس تمز